Kontakt:

Gorzów Wlkp

Zieleniec

Tel.667-903-199

 

E-mail:

kamysprzeprowadzki@tlen.pl


Profesjonalne kompleksowe przeprowadzki z ekipa tragarzy lub bez na terenie Gorzowa kraju oraz w całej europie.

Tel.667-903-199

PRZEPROWADZKI - DLA KAŻDEGO I NA KAŻDĄ KIESZEŃ 

Realizujemy dla Państwa kompleksowe usługi: 
-przeprowadzki osób prywatnych 
- przeprowadzki biur, firm, instytucji 
- przeprowadzki mieszkań i domów 
- przeprowadzki archiwów, magazynów 
- przeprowadzki krajowe międzynarodowe 

Jesteśmy firmą z ponad 15 letnim doświadczeniem w transporcie mienia przeprowadzkach firm, instytucji, osób prywatnych. Obsługujemy naszych klientów kompleksowo, dzięki czemu możemy zapewnić najwyższą jakość oraz bezpieczeństwo przewożonego mienia. Każdy z naszych pracowników wykonuje usługę A - Z pomaga pakować rzeczy, przenosi je z lokalu do samochodu oraz pomaga we wniesieniu do nowej lokalizacji. Wszystkie usługi wykonujemy na terenie Gorzowa kraju oraz w całej europie. 

W naszej ofercie znajduje się: 

- pomoc w pakowaniu mienia przez naszych pracowników, 
- załadunek oraz rozładunek mienia. 
- montaż demontaż mebli 

Posiadamy Ubezpieczenie OCP. 
Auta w zabudowie kontener meblowy odpowiedni do przeprowadzek 4,50*2,20*2,50 plandeki 4,60*2,25*2,50 bus blaszak 4,60*1,80*1,90,auta są wyposażone i przystosowane do transport mebli. 

Przeprowadzka standardowa: 
Państwo pakują sami swoje rzeczy.My w dniu przeprowadzki zabezpieczymy Twoje meble, sprzęt RTV/AGD i zajmiemy się załadunkiem, transportem i rozładunkiem. Szybko i bezpiecznie! 

Przeprowadzka kompleksowa: Cenisz sobie wygodę, komfort i oszczędność czasu? Zrobimy wszystko za Ciebie! Nasi pracownicy spakują, zabezpieczą, załadują, przewiozą, rozładują i rozpakują całe Twoje mienie w miejscu docelowym. To oferta \"od A do Z\". 

Przeprowadzka zrób to sam: Nie chcesz wydawać zbyt dużo pieniędzy na przeprowadzkę? Proponujemy wynajęcie samochodu z kierowcą, którego fachowa pomoc może okazać się przydatna przy układaniu i zabezpieczaniu przewożonych przedmiotów. 
Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. 
Tel.667-903-199